Temný les~

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Temný les~

Post by Sebastien Davello on Tue Mar 07, 2017 10:00 pm

Zasmál jsem se. "Jo, hezčí jsi. Na jistotu." Zazubil jsem se na ni. Ano, hezčí byla. Určitě. Trochu jsem se uculil, když jsem si uvědomil, jak se mě tu snažila přesvědčit o tom, že kdybych ji nechal žít já, ona by slitování neměla. Přitom..ona byla hodně podobná. Ačkoli byla pořád něčím jiná.
Poté co jsem jí nalil mi poděkovala a já jenom pokývl. Poté jsem se nějak pohodlněji uvelebil na židli. Dle jejího výrazu jsem pochopil, že se jí to nelíbí. Ale co chce dělat..takhle to pro nás už funguje.
"Takže platí, jo?" Zakřenil jsem se uličnicky. Poté přišla moje otázka. Její odpověď mě na jednu stranu docela potěšila. "Proč?" Zeptal jsem se jí na rovinu a přisunul se blíže ke stolu, abych na ni lépe viděl.
avatar
Sebastien Davello

Posts : 21
Join date : 2017-01-21

View user profile

Back to top Go down

Re: Temný les~

Post by Elissa Wayl on Tue Mar 07, 2017 10:19 pm

"A to myslíš vážně nebo to říkáš jenom, abys mě potěšil?" Ujistila jsem se ještě, i když jsem si myslela, že to trochu bude spíše ta první možnost. "Ty jsi takové roztomilé culítko, Sebíku." Mrkla jsem na něho, jelikož jsem si všimla jeho dalšího úculu, už jsem neodolala, něco na to neříct.
I tentokrát jsem se napila a nad jeho otázkou chvíli přemýšlela. "Ty bys to tak fakt chtěl?" Zeptala jsem se se zájmem a sledovala jsem jej.
Jenže následně přišlo pokračování toho, co načal. "Já... já nevím, asi jsem se bála, že mi něco uděláš, ublížíš, všichni o tobě povídali jako o nějaké hrozbě, nikdo nevěděl, kdo je ten hybrid. Nechtěla jsem tomu ničemu věřit, opravdu, ale šlo to ze všech stran a když jsem uviděla, kdo je ten hybrid, asi jsem dostala ještě větší strach, než u cizího, ale nevím proč. Ale vím, že prostě takovýmhle kecům se nemá věřit, jenom toho bylo tak strašně moc, že... já nevím. Taky jsem se bála, že tě zase ztratím, že se se mnou po tom všem nebudeš chtít bavit a že si toho třeba moc dovolím a ztratím tě už navždycky." Ani nevím, jestli jsem teď neřekla úplnou srajdu, ale snad ne.
A tak či tak, už jsem to prostě nevydržela, i když jsem se pro to snažila všechno dělat, i jsem se opět napila, ale prostě mě ta touha přemohla, já vstala, přecupitala jsem k Sebovi a prostě jsem si k němu jaksi vlezla a objala ho. Upřímně, lehčí strach se tu objevil i teď, že se ode mě nenechá obejmout, ale proč jsem to tedy dělala? Nechtěla jsem jej ztratit ani takhle, teď jsem o tom delší dobu mlela a nakonec udělám tohle. Třeba je to normální, kdo ví, ale já už se v sobě trochu nevyznala...

Elissa Wayl

Posts : 20
Join date : 2017-01-21

View user profile

Back to top Go down

Re: Temný les~

Post by Sebastien Davello on Tue Mar 07, 2017 10:31 pm

Ptala se, jestli to myslím vážně. "Ovšem, že to myslím vážně." Odpověděl jsem jí. Říkejte si co chcete, na světě je spousta hezkých holek, ale Lissi byla jednoduše ta, pro kterou jsem měl vyloženě slabost.
Když mi pak řekla, že jsem "roztomilé culítko" jenom jsem na ni trochu zaraženě koukl. Možná to vypadalo, jakoby mi zaskočilo. "Tohle oslovení se mi dvakrát nezamlouvá." Přiznal jsem se smíchem. Opravdu..pse, čokle, blecháči, Sebe, Bastiene..cokoli. Mohla mi říkat klidně i jiným jménem a ona mi říká, že jsem "culítko". Nééé.
Poté co jsem ji provokoval co se postele týče, to vypadalo, že by na to možná i přistoupila. To bylo fajn..ale co když nám zpychne, když přiznám, že by mi to nevadilo? Nakonec jsem se rozhodl poškádlit ji trochu jinak. "Chci spát ve svojí posteli, ale nechat hosta přespávat na gauči není něco, co bych chtěl udělat." Řekl jsem jí nakonec se zazubením. Ano, budu se jí tu nažulovat pořád. Ačkoli to bude znamenat, že mi bude říkat "Culítko"..blah.
Konečně jsme se dostali k tomu, že mi odpovídala na moji otázku. Vše jsem pečlivě poslouchal..chápal jsem to. "Chápu tě." Řekl jsem jí jednoduše a koukl na její sklenici. Málem zela prázdnotou. "Ah, nenecháme tě přece na suchu." Zamumlal jsem a opět jí sklenici dolil, pak se na ni koukl.
"Copak, upíři se mě bojí?" Optal jsem se jí a jenom sledoval, jak se pomalu zvedá a jde ke mě. Čekal jsem co chce. Popravdě..objetí mě nenapadlo. Ale vůbec jsem si nestěžoval. Pomalu jsem se začal zvedat ze židle, abych ji mohl tak nějak lépe obejmout i já. Poté jsem se k ní lehce skrčil a jednoduše jí objetí oplatil. "Co tak najednou?" Zeptal jsem se jí pomalu šeptem.
avatar
Sebastien Davello

Posts : 21
Join date : 2017-01-21

View user profile

Back to top Go down

Re: Temný les~

Post by Elissa Wayl on Tue Mar 07, 2017 11:46 pm

Seb mi opět něco potvrdil, a já se opět zářivě usmála. "Tak to děkuji, máš dobrý vkus." Uznale jsem pokývala hlavou.
Nad jeho reakcí pro jeho novou přezdívku jsem se musela uchechtnout. "Hm, taky jsem tě chtěla pochválit, ale tak to mi úplně nevyšlo, no, okeey." Opět jsem se uchechtla.
Jenže nad tím, co řekl pak jsem se zamyslela a přeměřila jsem ho pohledem. Něco mi tady teď asi došlo. Sviňáček jeden. "Že tys to udělal teď takhle schválně? Pche." Zavrčela jsem schválně uraženě a probodávala ho pohledem. Opravdu tohle všechno měla být jen lehká sranda, nemyslela jsem to vážně, ale proč si nepohrát, že?
Následně mě Sebova reakce docela i potěšila. Potěšilo mě, že to chápal. "Děkuju." Tý jó, po kolikáté už mu dnes děkuji? Hh. Když mi dolil sklenici, lehce jsem se pousmála. "Opět ti děkuji. Příště ti přinesu nějakou lahev." Mrkla jsem na něho a hned jsem se napila. Měla jsem teď na alkohol chuť, ale doufala jsem, že se mu tady nestřískám, to snad ne, to doufám poznám, ale kdo ví, v tomhle ohledu jsem si momentálně nebyla jistá.
"A jak... jo, jsou z tebe dost podělaní." Trošku jsem se ušklíbla. Jediné, co mě na tomhle netěšilo bylo to, že jsem v tomhle zapadla do jejich davu. I když, mě ani netěšilo to, že se ho báli. A co jim mám říct? Že se ho bát nemusí, že v líbání a v sexu je skvělej a že je jinak hodnej? Co si asi pak pomyslí? Ale tak či tak, už jsem byla k Sebíkovi na cestě a už jsem ho objímala, přičemž se pomalu začal zvedat ze židle, na které seděl, ale já jsem se ho ani tak nepouštěla. Naopak - když mi objetí oplatil, přitulila jsem se k němu, zavřela oči, chvíli jsem nasávala jeho pach a užívala si to. Očíčka jsem otevřela až když promluvil, ale ještě jsem se nechtěla odtáhnout. "Chci už si s tebou každou chvíli užít, jakoby byla poslední a prostě jsem tě chtěla pořádně obejmout." Zašeptala jsem. Kdybych byla kočka, už bych tu vrněla, i když... já do toho neměla daleko ani v téhle podobě.

Elissa Wayl

Posts : 20
Join date : 2017-01-21

View user profile

Back to top Go down

Re: Temný les~

Post by Sebastien Davello on Wed Mar 08, 2017 12:07 am

Tak nějak jsem ji už jenom poslouchal, čas od času pokýval hlavou. Nebylo moc co říkat, ale na pár věcí jsem přeci jenom odpověděl.
Konkrétně na její "naštvání" jsem zareagoval jenom zářivým úsměvem, který jakoby říkal "já nic". Chm..takový smajlík je facebooku..takový, kulatý, bledý, žlutý..huba zabírá polovinu jeho hlavy..nic? Nevadí. "Nee, neudělal." Řekl jsem nakonec a opět se poposunul na té židličce. Ano, měl jsem potřebu hýbat se. Většinou jsem touhle dobou v lese, jenom tak se procházím, šplhá, běhám nebo se třeba proháním se srnkami. Ale teď pršelo a já měl návštěvu, tudíž ani jít si zacvičit by nebylo vhodné řešení, abych vybil přebytečnou energii. Tak mě napadá, můžu nabrat váhu, když jsem mrtvej? Celkem mě to zajímalo, ale Lissi jsem se na to rozhodl neptat.
Děkovala mi. Já jenom kývl, opět - co na to říkat? Věta "není zač" se sem opravdu nehodila. Na moje dolití sklenice opět poděkovala a řekla, že mi přinese nějakou láhev. Koukl jsem se na ní. "Tak rovnou počítej s tím, že jí otevřeme." Prohodil jsem zamyšleně. Už jsem tam moc chlastu neměl. Tuhle teď už poloprázdnou láhev rumu, dvě láhve té nejlevnější vodky co se dá sehnat a u které by člověk přemýšlel, jestli po dvou skleničkách neoslepne a prakticky prázdnou láhev s whiskey. Pokud něco donese, bude to fajn. V duchu jsem začal přemýšlet, kolik toho vypila. Celkem jsem čekal, kdy se začne nějako prapodivně smát a začne mít zajímavé prupovídky. Zatím se nic nedělo.
Na další slova jsem se pousmál. "Smím se zeptat, co je k tomu vede? Pokud jde o to, jak nakládám s těly, nic se na tom měnit nebude." Řekl jsem jí pobaveným tónem. Tak upíři se mě bojí kdyby věděli, kolikrát si do mě většina z nich kopla, když mě tam Elissa držela, cha.
Přišla část, kdy jsme se do sebe zaklesly a nějako jsem jenom poslouchal Elissina slova. Trochu mě to vyvedlo z míry. Měl jsem jí rád, to ano. Pro pána dozajista víc než rád. Ale jednoduše jsem nějako neměl sílu na to, abych se jí dotkl jinak než při objetí. Prostě to po minulých událostech nějak nešlo. Nehledě na moje provokování před chvílí. Jelikož jsem si nebyl jistý, co jí na to říct, abych ji neranil, jenom jsem kolem ní pevněji stáhl ruce a po chvíli ji pustil. Poté se odtáhl a chvíli na ni koukal.
avatar
Sebastien Davello

Posts : 21
Join date : 2017-01-21

View user profile

Back to top Go down

Re: Temný les~

Post by Elissa Wayl on Sun Mar 12, 2017 1:59 am

Seb už tak nějak na nic nereagoval. Ono taky asi úplně nebylo na co, mno... ale nevadí. Jenže pak, po chvilce se tak 'nevinně' usmál a promluvil. "Nee, že jo, vůbec. Já ti to úplně věřím." Důvěryhodně jsem se usmála, nakonec se to ale změnilo v takové menší zazubení.
"Jasňačka." Souhlasila jsem pak a koukala na něho, přičemž jsem se opět napila a pohled jsem pak přesunula zase zpět na něho. Byla jsem ráda, že jsem teď a tady zrovna s ním.
Posléze jej zajímalo to s tím, proč se ho upíři bojí. "Prostě že jsi hybrid, hlavně tě ještě ani nikdy pořádně neviděli, takže neví proč to je a zkrátka jsou slabší než ty. Respektive jsme." Odpověděla jsem a zároveň trochu pokrčila rameny.
Nakonec jsme se tedy ještě objala, respektive já jeho, on mi to tedy oplatil a po nějaké té chvíli se prostě odtáhl a koukal na mě. Já jsem se na něho jen pousmála a pomalu jsem zase odkráčela si sednout. Chm... nevím, nic jiného jsem od toho asi úplně neočekávala, byla jsem ráda, že jsme se prostě objali a tím to haslo. Jo, fakt jsem prostě nic jiného nechtěla.
Když jsem se tedy usadila, i tentokrát jsem se napila a koukla zas na něho. "Hmm... nějaký nápad nebo téma, co budeme probírat teď?" Nadzvedla jsem obočí a nespouštěla z něho oči.

Elissa Wayl

Posts : 20
Join date : 2017-01-21

View user profile

Back to top Go down

Re: Temný les~

Post by Sebastien Davello on Sun Mar 12, 2017 1:31 pm

Po chvíli co jsem ji pozoroval jsem si opět do sklenice nalil trochu rumu. Nohy jsem si hodil na stůl a kopl to do sebe. Hřejivý pocit, který sebou alkohol přináší se mi roznesl po ústech i v nose. Několikrát jsem se nadechl trochu hlouběji a hned mi bylo lépe.
Vysvětlila mi, jak je to s tím strachem ze mě. Když to dořekla, začal jsem se smát. Ruku jsem si položil na čelo. Po chvíli můj smích ustal. Dobře, dobře. Kolik jich tam je? Kolem padesáti minimálně..a mají bobky z jednoho hybrida. Božínku, ti jsou tak roztomilý. Stále s pobaveným úsměvem jsem se podíval na Elissu. "Pokud na mě nebudou útočit nebo mi nebudou krást kořist, nic jim nehrozí." Odpověděl jsem jí a protáhl se. "Případně, pokud se nebudu vyloženě nudit a oni mi nepřijdou do cesty." Uchechtl jsem se.
Spokojeně jsem tedy seděl s nohama na stole a sledoval mouchu, která lezla po stropě. Začala tu být celkem tma. A chladno. Chladno mi nevadilo, ale co jí. Koukl jsem se na Lissi, která se zrovna na něco ptala. "Mno..měl jsem v plánu se osprchovat a rozdělat oheň..můžeme jít vedle, bude tam tepleji než tady." Koukl jsem se po ní a chvíli mlčel. Pak se prostě zvedl a přisunul židli. Vzal jsem láhev rumu a natáhl k ní ruku. "Tak pojď. Vedle to bude pohodlnější." Řekl jsem jí a čekal až přijme mojí ruku. Ať už přijala nebo ne, tak jsem se poté přesunul i s láhví do obývacího pokoje.
avatar
Sebastien Davello

Posts : 21
Join date : 2017-01-21

View user profile

Back to top Go down

Re: Temný les~

Post by Elissa Wayl on Sun Mar 12, 2017 3:39 pm

Seb si udělal pohodlí, jen jsem ho s lehkým úsměvem na tváři pozorovala. Jediné, co jsem nepochopila bylo to, proč se začal smát po mém vysvětlení. Co na tom bylo tak vtipného? Tak či tak, pak mi na to ještě odpověděl. "Dobře teda, ale... co na tom bylo tak vtipného?" Nechápavě jsem na něho koukala a naklonila trochu hlavu k pravému rameni.
Nakonec mi dal ještě další odpověď. Byla pravda, že se to tu začínalo docela ochlazovat, ale zatím bych to ještě zvládla, jen nevím, co bych dělala, kdybych tu pak seděla třeba ještě další půl hodinu. Asi měl dobrý nápad. Koukla jsem se ale ještě z okna. Ani mě nenapadlo, že tu nejspíše přespím, ale nevadilo mi to, byla jsem ráda, že dnešní noc strávím s někým, a ne sama. Hlavně s někým, komu jsem vlastně dost důvěřovala a cítila jsem se s ním dost bezpečně. Jeho ruku jsem tedy následovně přijala. "Jasně." Koukla jsem na něho a po jeho boku jsem vyrazila do obývacího pokoje.
Když jsme tam tedy vešli, téměř hned jsem se zastavila a můj pohled opět spočinul na něm. "Opravdu ti nevadí, že tu s tebou ještě asi nějaký ten delší čas pobudu?" Potřebovala jsem se ještě ujistit. Nerada bych mu tady byla na obtíž...

Elissa Wayl

Posts : 20
Join date : 2017-01-21

View user profile

Back to top Go down

Re: Temný les~

Post by Sebastien Davello on Sun Mar 12, 2017 3:54 pm

Zajímalo jí, čemu jsem se smál. "Tobě to nepřijde vtipné?" Zeptal jsem se jí se zazubením. "Nezlob se..ale..celé upíří sídlo je vzhůru nohama kvůli jednomu hybridovi, který si vás nevšímá..je to..roztomilé." Vysvětlil jsem jí.
Následně jsem ji už vedl do obývacího pokoje, kde jsem jí ukázal na gauč. "Posaď se." Broukl jsem k ní a otevřel kamna, abych se podíval, jestli není třeba vynést popel. Asi by to bylo lepší. Něco málo jsem jej vybral železnou lopatkou do kýble a postavil saze vedle kamen. Poté jsem se otočil na ni.
"Nevadí mi to, ačkoli mě to trochu překvapilo...události se dobře seběhly." Mumlal jsem a pak se usmál. Něco mi docvaklo. "Hele..nebudeš je pak trochu děsit i ty? Přecijenom..budu z tebe cítit." Koukl jsem se na ni tázavě. Malý okamžik jsem na ni koukal a pak mávl rukou. "Hah, jdu pro dřevo..čekej." Řekl jsem jí a poté jsem šel do dveří, které mi otevřely cestu do sklepa. Seběhl jsem dolů a zpod schodů vzal pár kusů dřeva a nějaké ty brikety.  Poté znovu vyšlapal nahoru. U kamen jsem pak jednoduše dal dříví a jednu briketu do ohně, zbylé věci jsem vyskládal vedle kamen a pak už jsem jenom škrtl sirkou. Briketa vzplanula okamžitě a já mohl v klidu zavřít prosklená dvířka a sednout si k Elisse.
"Tak. Máš na mě nějaké další otázky? Klidně se ptej, odpovím ti." Usmál jsem se na ni.
avatar
Sebastien Davello

Posts : 21
Join date : 2017-01-21

View user profile

Back to top Go down

Re: Temný les~

Post by Elissa Wayl on Thu Mar 16, 2017 10:07 pm

Seb se mě zeptal, jestli mi to přijde vtipné. Ale co sakra?! Ne, já fakt nevím. Asi mi to moc nemyslí, chm... to není moc dobré. Ále, pak mi to stejnak vysvětlil. Po jeho vysvětlení jsem pokrčila rameny. "Aha... a je to teda roztomilé nebo vtipné?" Zavrčela jsem nakonec vzápětí. Ani nevím, jestli to mělo být ze srandy - to zavrčení -, ale asi spíše ne... mnom, nevadí, se vstřebá. Určitě jo. Ale proč jsem na něho takhle ošklivě zavrčela? Asi mi malinko hráblo a nebo jsem náladová. Ne, to snad ne.
Posléze jsme došli do obývacího pokoje, tam mi Seb řekl, abych se posadila. Udělala jsem to tedy a koukla na něj, co dělá.
Nakonec mi ještě odpověděl na to, jestli mu to nevadí. "Dobře. No, to máš pravdu." Pousmála jsem se a poté opět pokrčila rameny. "Nevím, něco si vymyslím," zamrmlala jsem, trochu se uchechtla a opět koukla na něho."Jen nevím co," dodala jsem letmo a zamyslela se.
Potom mi ještě řekl, ať čekám, že jde pro dřevo. "Jasně, čekám, haf haf." Uchechtla jsem se a dovyprovodila jej pohledem. Asi bych mu i pomohla, ale už byl pryč, tak jsem to tedy nějak vypustila, tak teda příště.
Když se vrátil, rozdělal oheň a sedl si ke mně. Zeptal se, jestli mám nějaké další otázky. Zapřemýšlela jsem na chvíli. "Jak často a čím se krmíš? Nebo co naopak nemůžeš pít? A jak je to jakoby s proměnou? S tou bolestí třeba i... je to lepší, horší, nebo stejné?" Optala jsem se nakonec zvědavě a zvědavým pohledem jsem na něho i koukla..

Elissa Wayl

Posts : 20
Join date : 2017-01-21

View user profile

Back to top Go down

Re: Temný les~

Post by Sebastien Davello on Sat Mar 25, 2017 9:27 pm

Uchechtl jsem se a natáhl se po láhvi. Nad její otázkou jsem chvíli rozjímal, než jsem se dokopal k odpovědi. "Záleží u koho." Odpověděl jsem jí s hravým úsměvem. Když jsem mluvil o ní, bylo to jednoduše roztomilé. U zbytku už to bylo jen vtipné. Popravdě i to její zavrčení mi přišlo roztomilé a tak jsem se místo nějakého vyděšeného výrazu nadále jenom usmíval.
Došel jsem pro dřevo, roztopil a posadil se k ní. Místností se pomalu roztáhlo teplo.
Spokojeně jsem se na gauči roztáhl a opět si z láhve upil trochu rumu. Popravdě jsem začínal cítit, že to působí a čekal jsem, že to brzy začne něco dělat i s ní. Zatím jsem se ale držel v klidu na uzdě.
Konečně začala mít nějaké otázky a já chvíli přemýšlel, na co odpovědět jako první, nakonec jsem to vzal popořadě.
"Jakožto hybrid se krmím krví párkrát do týdne, ale jsem schopný přežít i na lidském jídle. Čím víc krve piji, tím silnější jsem..a jak vidíš, já krev piji celkem dost." Uchechtl jsem se a zaklonil hlavu, abych se zadíval na strop. Došlo mi, že je tu jedna "vychytávka" kterou upíři nemají. Koukl jsem se opět na ni. "Jinak se mohu krmit na upírech a upíři zase na mě. Nevím jak to mají upíři..mě oslabí, když přijdu o krev, ale brzy jsem zase v pořádku." Řekl jsem jí k tomu ještě. Ptala se na moji přeměnu. Jo..měl bych se strachovat, brzy to zase přijde.
"Vlk je silnější a ze začátku bylo těžké opět dostat ovládání se pod kontrolu, čas od času jej nechám ať si dělá co chce, ale to se raději zavírám v cele ve sklepě. Bolí to tak nějak stejně, nic se na tom nezměnilo."
Chvíli jsem se na ni koukal. Mě v hlavě dost štrachalo, jak to má Elissa teď s muži. Ano, hodně mě to zajímalo.
"Smím mít trochu osobní otázku?" Zeptal jsem se jí a aniž bych čekal na odpověď, položil jsem ji. "Jsi teď vlastně s někým?"

avatar
Sebastien Davello

Posts : 21
Join date : 2017-01-21

View user profile

Back to top Go down

Re: Temný les~

Post by Elissa Wayl on Sat Mar 25, 2017 9:55 pm

Pozorovala jsem jej a když mi odpověděl, lehce jsem jej probodla pohledem. Zajímavé bylo, že ačkoliv jsem nasadila vcelku nepříjemný tón, on se furt usmíval. Až jsem nad tím jen zavrtěla hlavou a v mém xichtíku se později objevil menší úsměv. "Fajn, fajn." Zakývala jsem nakonec jen hlavou.
Když už Sebík tedy zatopil, opravdu tu začínalo pomalu, ale jistě být tepleji a tepleji. Pohodlněji jsem se tedy uvelebila na gauči - vyšoupla jsem si tam i nožky, pokrčila je, kolena rukama objala a opřela jsem si i hlavu. Chmmm, mnohem lepší.
To mi už následně Seb začal všechno vyprávět. Respektive - nic mi nevyprávěl, odpovídal mi na moje otázky, takže mi nic nevyprávěl. "Ahá, ahá. Už jsi jako Pepek Námořník, jenom jeho posiluje špenát." Zazubila jsem se.
Jeho další otázka mě však lehce zaskočila. Zajímalo mě, proč to zajímá jeho. No, budete se divit, ále! Elisska vlastně teď nikoho neměla. Když jsem se na těch pár let odstěhovala, hodně mladých mužů na mě něco zkoušelo, když jsem ale nechtěla, byli na mě schopni i zaútočit, ale díky bohu to byli jenom lidé, tak nebylo zas až tak těžké je přemoct, i když... procházka růžovým sadem to taky nebyla. "Nene, nikoho nemám." Koukla jsem nakonec na něj. "A co ty?" Obrátila jsem otázku na něho. U Seba bych se ani nedivila, kdyby někoho měl. Nechtěla jsem o něm říct, že by byl třeba děvkař nebo tak, ale byl táák úžasnýý, žee prostěě... no, však víte. Jeho by asi fakt brala každá, hh. Nicméně, neručím, že se jeho vyvolené někdy třeba něco nestane. "Omylem" možná někdy jo. Ne, nebudu přece blbá. Mám ho ráda, takže mu přeju štěstí a kdyby pro něj byla jeho vyvolená štěstí, tak mu to nesmím zkazit. I když, řeknu vám, že žárlit prostě budu i kdyby se na nějakou jenom usmál... už to tak bude. Po tomhle mém zamyšlení jsem ale přehoupla tedy pohled opět na něho a zajímala už mě jeho odpověď.

Elissa Wayl

Posts : 20
Join date : 2017-01-21

View user profile

Back to top Go down

Re: Temný les~

Post by Sebastien Davello on Sat Apr 08, 2017 10:19 pm

Pohledem jsem sjížděl to, co mi z jejího těla dovoloval vidět oheň z kamen. Plameny olizovaly sklo a místností se opravdu táhlo teplo. Nalil jsem si trochu rumu do úst a polkl. Alkohol mi hezky prohřál hrdlo a já cítil, jak mě nepřestává hřát v žaludku.
Když jsem jí to vysvětlil, přirovnala mě k Pepku Námořníku, což mě dost pobavilo. po tváři se mi rozlil pobavený úsměv. "Když ti to pomůže pochopit to lépe, budiž.." Řekl jsem nakonec s provokativním úsměvem a napil se znovu. Poté jsem s ní natáhl ruku s lahví. Sakra, říkal jsem, že už budu brzdit..nu, teď už musím.
Moje další otázka, kterou jsem z ní mámil, zda má přítele, nezůstala bez odpovědi. Ačkoli se mi dlouhá odmlka moc nezamlouvala, s odpovědí jsem byl spokojený. Nikoho totiž neměla..to se nedalo říci o mě. Trochu jsem se usmál, když otázku oplatila. "Mám známost." Potvrdil jsem jí a zamyslel se. Chvíli na mě bylo přemýšlení dost znát. "Vlastně mám pocit, že jí asi i uvidíš.." Uchechtl jsem se trochu, když jsem si uvědomil co je za den a kdy moje krasotinka chtěla přijít. Tedy, krasotinka, mno. Spíše děvče které o mě mělo nemalý zájem, nadbíhalo mi, zkoušelo to na mě a já toho čas od času zneužil. Nebyla to žádná ošklivka, tak jsem neměl důvod se držet zpátky, že.
avatar
Sebastien Davello

Posts : 21
Join date : 2017-01-21

View user profile

Back to top Go down

Re: Temný les~

Post by Reily Dier on Mon May 01, 2017 10:34 pm

Za moje krátké bytí tady jsem zatím nestačila poznat moc osůbek. Ale jednu výjimečnou přece jenom ano. A přesně tou byl Sebastien Davello. I přes můj charakter jsem se do něho pobláznila a byla jsem snad schopna udělat cokoliv. Jenže znáte to - v téhle situaci v tom asi dost velkou roli hrála naivita, která mě poslední dobou doprovázela skoro na každém kroku. Mno jo.
Nicméně, mému Sebíkovi jsem řekla, že bych dnes na večer měla přijít. Ačkoliv bylo pěkně špatné počasí, rozhodla jsem se, že přijdu. To mě přece od mého milovaného neodradí, nebo ano? Ne.
Tak či tak, vydala jsem se teda k jeho chaloupce v lese.
Zanedlouho jsem tam tedy byla, přičemž jsem zaklepala a aniž by se mi někdo pokoušel otevřít, sama jsem zkrátka ladně vlezla dovnitř. "Zlato?" Křikla jsem lehkým křehkým hláskem a porozhlédla se. Cítila jsem ho v obýváku, ale měl tam i společnost. Ani tam jsem se nebála vejít. Byla to nějaká upírka. Lehce jsem se ušklíbla. "Zdravím, doufám, že vás neruším, ale přišla jsem, jak jsem ti říkala." Sladce jsem se usmála a koukala na jeho dámskou společnost. Nevím, nevím, ale ta holka se mi prostě nezdála. Hlavně tu byla jenom v tričku. V JEHO TRIČKU!

Reily Dier

Posts : 1
Join date : 2017-04-09

View user profile

Back to top Go down

Re: Temný les~

Post by Elissa Wayl on Mon May 01, 2017 10:58 pm

Pozorovala jsem Sebíka stejně jako on mě. Věděla jsem, že teď už by mě od něho prostě na 11 let nikdo neoddělil. Ne, to už bych nedopustila. I když mezi námi byla možná ještě lehounká zídka, která ale snad již brzy bude pryč.
Na Pepka Námořníka už jsem nereagovala. Zatímco na jeho odpověď ohledně přítelkyně jsem se zatvářila překvapeně. Ne, zaskočeně. Upřímně, byla jsem na sebe teď naraná, žárlila jsem jako svině a chtěla jsem tu dotyčnou hned teď roztrhat, co mi tu oblézá Seba! Ta půjde, sviňským krokem. To si pište. "Aha." Řekla jsem s ledově klidným pohledem a lehounkým úsměvem, když v tu ránu někdo zaklepal a vešel. To je ona. Pomyslela jsem si, když mě do nosánku trefil vlkodlačí pach. Pozorně jsem její hlas poslouchala a jí vnímala. Dokonce se pak objevila i v obýváku. Bývala bych po ní skočila hned, ale zkusíme si pohrát, holčičko. Nicméně, raději jsem se na to dost napila a bylo mi jedno, že před ní.
"Zdravím, určitě nás vůbec nerušíš." Usmála jsem se posléze mile a pozorovala ji. Áno, Elissa herečkou. "Kdopak vlastně jsi?" Koukla jsem na Seba, že nás třeba představí, i když já to moc dobře věděla. Musela to být ona. Kdo jiný by na Seba v tuto dobu klepal a jen tak si vešel? Jojo, ona vešla, ale neodejde, minimálně ne v pořádku.

Elissa Wayl

Posts : 20
Join date : 2017-01-21

View user profile

Back to top Go down

Re: Temný les~

Post by Sebastien Davello on Tue Jun 06, 2017 4:28 pm

Řekl jsem tedy Lissy, že přijde moje společnost. Vypadala, že jí to je celkem šumafuk. Chvíli po mých slovech se ozvalo zavrzání dveří a hlas drobné blondýnky. Usmál jsem se a otočil se částečně směrem ke dveřím, ze kterých měla přijít. "Reily?" Zavolal jsem nazpět a pak se znovu otočil ke kamnům.
Dívka nakonec vešla a já se jen usmíval nad tím, jak ani jedna neví co říkat. "V pořádku, od ničeho nás nerušíš." Odpověděl jsem jí a natáhl se po láhvi alkoholu na stolku, který jsem jí pak podal. Mohla by si taky přihnout, ať nejsme na sračky jen já a Elissa.
Pomalu jsem se zvedl a sledoval dívku přede mnou. Došel jsem k ní a pak se koukl na Elissu. Byl bych rád, kdyby žárlila. Nevěděl jsem proč. Asi jsem si potřeboval něco kompenzovat. "Venku prší, jsi promočená." Zamumlal jsem a shrnul jí z čela mokré vlasy za ucho. "Měla by ses osprchovat..a jít do něčeho suchého." Zamumlal jsem to jako kdyby to byl nějak znalecký posudek od lékaře.
avatar
Sebastien Davello

Posts : 21
Join date : 2017-01-21

View user profile

Back to top Go down

Re: Temný les~

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum